Miernik LanTEK IV przeznaczony jest do wykonywania pełnego zakresu pomiarów sieci miedzianych i światłowodowych oraz ich certyfikacji. Przejrzysty interfejs i duży dotykowy wyświetlacz zapewniają łatwość i prostotę użytkowania, a częste aktualizacje oprogramowania zapewniają płynne oraz bezproblemowe działanie miernika.

Produkty Trend Networks

Miernik certyfikacyjny LanTEK IV

Miernik certyfikacyjny LanTEK IV Miernik certyfikacyjny LanTEK IV

Możliwość podglądu mapy połączeń na żywo bez konieczności uruchamiania autotestu oraz czas trwania pomiaru okablowania strukturalnego kategorii 6A wynoszący zaledwie 7 sekund przekłada się na większą wydajność i oszczędność czasu podczas wykonywania większej ilości pomiarów. Miernik LanTEK IV dzięki wbudowanej łączności bezprzewodowej WiFi pozwala w dowolnym momencie przesłać wyniki pomiarów do systemu zarządzania testami TREND AnyWARE Cloud, wobec czego w łatwy sposób możemy uzyskać dostęp do wykonanych pomiarów. Możliwość pomiarów okablowania kategorii 8.1 i 8.2 oraz pasma częstotliwości do 3000MHz, sprawia, że miernik ten jest przyszłościowym rozwiązaniem gwarantującym miejsce dla przyszłych ratyfikowanych norm ISO/TIA. Miernik LanTEK IV posiada również dokładność pomiarów na poziomie VI, co stanowi duży zapas do wymagań, które są obecnie stosowane.

Tester diagnostyczny NaviTEK NT Pro

Tester diagnostyczny NaviTEK NT Pro Tester diagnostyczny NaviTEK NT Pro

NaviTEK NT Pro jako rozbudowany tester diagnostyczny ułatwia rozwiązywanie problemów oraz umożliwia przeprowadzenie testów okablowania pasywnego i aktywnej sieci LAN. Dzięki wbudowanym gniazdom na moduły optyczne SFP oraz RJ45 mamy możliwość testowania zarówno okablowania miedzianego, jak i światłowodowego. Tester umożliwia także zapisywanie i eksportowanie wykonanych testów oraz przesyłanie danych na urządzenia mobilne, dzięki czemu możemy przeglądać wykonane testy w dowolnym momencie na naszym smartfonie lub tablecie. NaviTEK NT Pro wskaże również zaawansowaną mapę połączeń oraz zmierzy długość pojedynczych żył, co z pewnością ułatwi rozwiązanie wszelkich problemów spowodowanych niepoprawnym zaterminowaniem kabla.

Tester transmisji danych SignalTEK 10G CT

Tester transmisji danych SignalTEK 10G CT Tester transmisji danych SignalTEK 10G CT

SignalTEK 10G CT to profesjonalny tester przepustowości i analizator do rozwiązywania problemów w sieciach miedzianych o prędkości do 10Gb/s. Symulowanie rzeczywistego ruchu w sieci pozwala testować i rozwiązywać problemy oraz dokumentować wydajność sieci i okablowania do przesyłu danych w ramach standardów do 10 Gigabit Ethernet.Tester pozwala także na przeprowadzenie testów wydajności dla transmisji VoIP, Web, IPVideo oraz CCTV. SignalTEK 10G CT dzięki wbudowanej łączności bezprzewodowej WiFi pozwala przesłać wyniki testów na platformę AnyWARE Cloud, wobec czego w łatwy sposób możemy uzyskać dostęp do wykonanych pomiarów. Tester ułatwia również wykrycie błędów w wykonanym okablowaniu (wskazanie mapy połączeń) oraz umożliwia wykonanie pomiarów PoE do 90W.

Więcej informacji:
www.emiter.net.pl/aktualnosci/produkty-trend-networks.html

Opracował: Maciej Gołdynx