Poradniki prezentowe często pozwalają znaleźć produkty, które będzie można bez obaw wręczyć bliskiej osobie – mamie, tacie, żonie, mężowi, dziecku itd. Jeden z nich znajdziesz poniżej. Skupiamy się w nim na upominkach dla każdej grupy wiekowej. Między innymi właśnie dlatego warto się tym zainteresować!

Ciekawe prezenty dla dzieci i dorosłych. Najciekawsze propozycje!

Ciekawy prezent do domu – nawilżacz powietrza

Na początek coś, o czym przeważnie myślą dorośli, ale z czego korzysta cała rodzina. Do tego opisu idealnie pasuje nawilżacz powietrza, który odpowiada za poprawę warunków w domu lub mieszkaniu. Jak sama nazwa wskazuje, służy on do zwiększania poziomu wilgotności powietrza. Jest to istotne zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym, kiedy to często użytkowane urządzenia grzewcze prowadzą do jej obniżenia.

Żeby temu zaradzić, kiedyś na kaloryfer kładło się mokre ręczniki lub pojemniki z wodą, dzisiaj jednak świetną skuteczność zapewniają właśnie nawilżacze. Zwłaszcza że wiele z nich zapewnia dostęp do szerokich opcji konfiguracyjnych, które pozwalają lepiej dostosować ich pracę.

Do tego dochodzi jeszcze rozbudowana oferta. Znajdziesz w niej produkty różnych typów. Główny ich podział wskazuje na nawilżacze powietrza:

 • ultradźwiękowe,
 • parowe,
 • ewaporacyjne.

To jednak nie wszystko, ponieważ w każdej grupie znaleźć można modele zróżnicowane pod kątem mocy, maksymalnego obszaru działania oraz funkcji dodatkowych (tryby automatyczne, oczyszczanie, jonizacja). Oznacza to, że świetnie nadają się na prezent. Za każdym razem jesteś bowiem w stanie dopasować je do potrzeb osoby (lub osób), która ma otrzymać od Ciebie upominek.

Gry planszowe – świetny prezent dla dzieci i nie tylko

Wiele mówi się o tym, że najmłodsi nie powinni spędzać wolny czas wyłącznie przed telewizorem, smartfonem lub komputerem. Skutecznie odciągnąć ich od ekranów mogą planszówki. Wystarczy tylko (albo aż) wybrać odpowiedni zestaw.

A jak się okazuje, wybór jest naprawdę szeroki i rozbudowany. Także pod względem cenowym. Możesz zdecydować się między innymi na tanie gry karciane, rozbudowane planszówki logiczne, zestawy strategiczne, ekonomiczne i wiele innych. Przed zakupem zwrócić jednak uwagę na:

 • przedział wiekowy,
 • poziom trudności,
 • czas trwania pojedynczej rozgrywki.

Wszystko po to, aby dobrać gry planszowe do zainteresowań dzieci. Ważnym parametrem będzie też liczba graczy, która może wziąć udział w zabawie. Nic bowiem nie stoi na przeszkodzie ku temu, aby postawić na grę familijną. Tym bardziej że dość łatwo dobierzesz konkretną tematykę.

Jeśli więc zależy Ci na tym, aby kupić ciekawą grę planszową na prezent, sprawdź zestawy od różnych producentów. Znajdziesz je pod tym adresem: https://www.skapiec.pl/cat/2601-gry-planszowe.html.

Szczoteczka soniczna jako praktyczny prezent

Szukasz czegoś, co okaże się przydatne na co dzień zarówno dla osoby dorosłej, jak i dla dziecka? Kryteria te świetnie spełniają szczoteczki soniczne, które cieszą się sporą popularnością na rynku.

Głównie dlatego, że działają one na bazie sprawdzonych, nowoczesnych systemów i technologii. Co ważne, są one w pełni bezpieczne dla wrażliwych zębów. Gwarantują ponadto dokładne wyczyszczenie całej jamy ustnej, także przestrzeni międzyzębowych.

Jakie jeszcze zalety ma szczoteczka soniczna? Jej sporym atutem jest fakt, iż występuje na rynku w wielu odmianach obsługujących przydatne funkcje dodatkowe. Spośród nich trzeba wymienić:

 • różne tryby pracy – delikatny, intensywny, codzienny, masaż, delikatny, polerowanie, wybielanie, pielęgnacja dziąseł i języka,
 • wbudowany timer oraz sygnalizator zmiany miejsca szczotkowania,
 • czujnik nacisku,
 • dezynfekcja UV,
 • ładowanie indukcyjne,
 • regulacja prędkości,
 • sterowanie zdalne.

Jak widać, możliwości jest sporo, co oczywiście trzeba uznać za dobrą informację. Oznacza ona bowiem, że jesteś w stanie znaleźć szczoteczkę dla każdego użytkownika. Nawet tego najbardziej wymagającego.

Prezenty dla graczy – akcesoria i słuchawki gamingowe

Choć z tej kategorii często korzystają dzieci i młodzież, nic nie stoi na przeszkodzie ku temu, aby produkty te wręczyć również dorosłym. A zwłaszcza miłośnikom gier komputerowych lub konsolowych.

Na pewno będą zadowoleni z nowych sprzętów i akcesoriów. Na przykład takich jak słuchawki gamingowe, które pozwalają lepiej wczuć się w klimat danej produkcji za sprawą przygotowanej ścieżki dźwiękowej. Warto nadmienić, że urządzenia tego typu często są wyposażane w mikrofony, dlatego posłużą też do komunikacji z innymi graczami.

Żeby prezent okazał się udany, należy zwrócić uwagę na sposób wykonania tych produktów, jak również na konkretne parametry techniczne. Na przykład takie jak czułość oraz pasmo przenoszenia. Nie zapominaj też o tym, że w sklepach sprzedawane są zarówno słuchawki przewodowe, jak i bezprzewodowe. Do tego dochodzi podział na modele nauszne, douszne i dokanałowe.

Przed zakupem prezentu dobrze będzie więc sprawdzić, co takiego proponują sklepy i poszczególne firmy. Oferowane słuchawki gamingowe znajdziesz na tej stronie: https://www.skapiec.pl/cat/3151-sluchawki-dla-graczy/ranking.html.

Artykuł Partnerax