Solidarni z UKRAINĄ!

Hager Ready pomaga w łatwy i szybki sposób planować rozdział energii, tworzyć etykiety i dokumentację małych rozdzielnic. A wszystko to odbywa się na ekranie Twojego smartfona lub tabletu. Dzięki aplikacji otrzymujesz gotowe schematy obwodów, rozmieszczenie aparatury oraz pełen wykaz użytych produktów i rozwiązań. Hager Ready na bieżąco sprawdza konfigurację rozdzielnic pod kątem zgodności z aktualnymi normami, dzięki czemu, niczym osobisty asystent, dba o to, aby wszystkie rozwiązania były zgodne z wymaganiami.

hager ready twoj osobisty asystent w smatfonie2

Z Hager Ready możesz zaplanować dystrybucję energii w budynkach mieszkalnych. Za pomocą smartfona lub tabletu tworzysz indywidualne projekty dla klientów, nawet pracując w terenie. Wybierz interesującą cię rozdzielnicę oraz odpowiednią aparaturę sterującą i zabezpieczającą. Stwórz listę produktów, schematy obwodów oraz etykiety. Wyświetl rozdzielnicę w wersji 2D lub 3D. Całą dokumentację danego projektu możesz wydrukować lub eksportować do pliku.

Wybierz sposób konfiguracji

Hager Ready daje Ci wybór pomiędzy automatyczną i ręczną konfiguracją. Tryb ręczny pozwala na indywidualne zaprojektowanie rozdziału energii ze wskazanym przez ciebie wyposażeniem, by jak najlepiej dopasować go do potrzeb klientów. Aplikacja sprawdza jednak, czy tworzysz projekt zgodnie ze standardem i obowiązującymi wymogami i informuje czy jesteś na właściwej drodze. Włączając tryb automatyczny pozwalasz, aby Twój cyfrowy asystent wybrał wszystkie zabezpieczenia za ciebie, a Ty w razie potrzeby poprawisz go lub coś zmienisz.

hager ready twoj osobisty asystent w smatfonie3

Automatyczna kontrola norm i standardów

Wymagania dotyczące dystrybucji energii stale się zmieniają. Łatwo można coś przeoczyć.Twój cyfrowy asystent Hager Ready nie przegapi niczego: aplikacja automatycznie nie przegapi niczego: aplikacja automatycznie sprawdza, czy wielkość rozdzielnicy, jej typ oraz wyposażenie i okablowanie są zgodne z obowiązującymi normami i standardami.Jeśli coś się nie zgadza, komunikat o błędzie pojawia się wraz sugestiami dotyczącymi ewentualnych poprawek. Aplikacja jest stale aktualizowana pod kątem norm i przepisów. 

Pracując z Hager Ready:

• posiadasz ciągły dostęp do wszystkich prowadzonych

• posiadasz ciągły dostęp do wszystkich prowadzonych projektów,

• oszczędzasz czas swój oraz czas swoich klientów,

• możesz w szybki sposób reagować na potrzeby i życzenia swoich klientów,

• planujesz dystrybucję zawsze zgodnie z normami i standardami,

• swoją pracę opierasz o profesjonalne wzornictwo z czytelnym oznakowaniem produktów, co ułatwia późniejsze,bezpieczne użytkowanie instalacji i rozdzielnicy,

• pracujesz wygodnie i z odpowiednio dobranymi rozwiązaniami.

Tworzenie schematów elektrycznych i etykiet

Po zaplanowaniu odpowiedniego rozdziału energii, Hager Ready automatycznie tworzy schematy elektryczne oraz etykiety opisowe do zastosowanych urządzeń. Etykiety można wydrukować i zamocować w odpowiednich polach opisowych, co ułatwia dalszą pracę z zastosowanymi rozwiązaniami. W ten sposób klient otrzymuje profesjonalnie opisaną rozdzielnicę bez ryzyka pomyłki podczas dalszych prac. Trójwymiarowy projekt i lista produktów mogą również zostać wydrukowane lub odpowiednio zapisane w celu aktualizowania późniejszych zmian.

hager ready twoj osobisty asystent w smatfonie4

Sterowanie głosowe

Nie masz ochoty i czasu by wpisywać wszystkie informacje? Nie ma problemu, Twój cyfrowy asystent słucha twoich poleceń. Dzięki zintegrowanemu sterowaniu głosowemu możesz opisywać obwody i wybierać potrzebne urządzenia. Hager Ready automatycznie wykrywa to, co mówisz. By korzystać z funkcji sterowania głosowego potrzebujesz jedynie dostępu do lokalnej sieci 3G, LTE lub WiFi.

Z MyHager możesz więcej

Korzystając z Hager Ready, najpóźniej podczas tworzenia trzeciego projektu, zarejestruj się w myHager. W taki sposób będziesz miał nieograniczony dostęp do wszystkich możliwości aplikacji. Rejestracja w myHager pozwala zapisywać oraz drukować pełną dokumentację projektów bez ograniczeń ilościowych.Dodatkowo wszystkie Twoje projekty będą przechowywane w bezpieczny sposób na serwerze myHager. Dzięki temu opuszczając firmę lub wysyłając pracowników w teren,wszyscy mają dostęp do projektów poprzez smartfon lub tablet. Na bieżąco zatem mogą aktualizować informacje lub sprawdzać dane.

www.hager.pl

 x