BOSCH PLR 30 C i PLR 50 C to pierwsze na rynku dalmierze laserowe dla majsterkowiczów posiadające zintegrowane łącze Bluetooth. Przy jego pomocy szybko przeniesiemy pomiary do zainstalowanej na smartfonie lub tablecie darmowej aplikacji PLR measure&go.

Dalmierze laserowe PLR 30 C i PLR 50 C z Bluetooth i aplikacją do przenoszenia danych

Wykonanie zdjęcia lub szkicu, przeniesienie pomiarów, zrobienie notatek, zapisanie danych i wysłanie ich e-mailem wszystko wykonamy teraz w bezpłatnej aplikacji Boscha. Dzięki temu unikniemy błędów, które zdarzają się przy ręcznym przenoszeniu pomiarów. Aplikacja, dostępna dla smartfonów i tabletów z Android oraz iOS, zastępuje ołówek i kartkę papieru, które łatwo można zgubić i utracić ważne dane.
Dalmierz laserowy PLR 30 C jest wyposażony we wszystkie funkcje podstawowe potrzebne do pracy: mierzy długości, automatycznie oblicza powierzchnię i kubaturę, dodaje i odejmuje wyniki. Dalmierz PLR 30 C mierzy odległości w zasięgu 30 metrów z dokładnością do 2 milimetrów. Dalmierz PLR 30 C wyróżnia się kompaktową konstrukcją i niską wagą: przy wymiarach 10 x 4 centymetry waży tylko około 80 gramów..

www.bosch.pl