Rodzina lamp MAGNUM BATTERY, produkowana przez Lena Lighting w Środzie Wielkopolskiej, powstała w odpowiedzi na zapotrzebowanie na nowoczesne rozwiązania, zapewniające profesjonalne, przenośne i bezprzewodowe oświetlenie miejsc pracy.

Naświetlacze kompatybilne z systemem Bosch Professional 18V

Dzięki wielu przydatnym funkcjom oraz licznym akcesoriom można je z powodzeniem stosować wszędzie, gdzie potrzebne jest mocne oświetlenie, wytrzymała konstrukcja o długiej żywotności oraz liczne usprawnienia ułatwiające pracę.
Jednym z innowacyjnych rozwiązań zastosowanych w trzech nowych lampach jest kompatybilność z ustandaryzowanym akumulatorem firmy Bosch z linii Bosch Professional 18 V System, współpracującym ze 180 różnymi elektronarzędziami tej marki.
Lampy Magnum Battery posiadają włącznik z 4-stopniową regulacją strumienia świetlnego, który wynosi w obrębie rodziny od 200 lm do 9250 lm. W zależności od pojemności baterii, modelu lampy i ustawionego strumienia świetlnego czas pracy bez ładowania wynosi od 1 do aż 37,5 h.
Regulowana jest nie tylko wartość strumienia świetlnego, ale i kierunek. Można go wygodnie ustawić i skierować dokładnie na oświetlaną przestrzeń.

MAGNUM BATTERY zapewnia maksymalny strumień światła przy minimalnym zużyciu energii. Dzięki wyjątkowej efektywności diod LED lampa uzyskuje parametry ponad 20% lepsze niż w przypadku porównywalnych opraw świetlówkowych, czy też halogenowych. Charakteryzuje ją także bardzo długa żywotność – 50.000 godzin.

Źródło: Lena Lightingx