Od chwili swojego powstania AEG POWERTOOLS jest wiodącym na rynku dostawcą profesjonalnych elektronarzędzi. Wraz z wprowadzeniem przenośnych wiertarek w 1898 roku marka rozpoczęła erę elektronarzędzi przenośnych. Blisko 100 lat później AEG nadal oferuje profesjonalnym użytkownikom innowacyjne i wydajne rozwiązania, oparte na technologii PRO litowo-jonowej.

Elektronarzędzia AEG - siła profesjonalistów od 1898 roku
Elektronarzędzia AEG - siła profesjonalistów od 1898 roku Wyrzynarka PRO 18V BST18X Wyrzynarka PRO 18V BST18X Piła szablasta PRO 18V BUS 18 Piła szablasta PRO 18V BUS 18

Elektronarzędzia AEG oferują dzisiejszym profesjonalistom szeroką gamę innowacyjnych, wydajnych rozwiązań bezprzewodowych, zdolnych do efektywnego działania w najtrudniejszych warunkach. Wszystko za sprawą nowej technologii PRO LITHIUM-ION, która dostarcza optymalną moc i potrójną ochronę narzędzi i akumulatora.

PRO 18V BRUSHLESS

Szerokie spektrum pionierskich technologii, które są w stanie sprostać najtrudniejszym warunkom pracy to zdecydowany wyróżnik marki AEG, a innowacyjny system elektronarzędzi bezszczotkowych PRO 18V BRUSHLESS jest tego najlepszym potwierdzeniem. Na jego jakość składają się 3 kluczowe technologie zapewniające użytkownikom wyjątkową moc, inteligentne sterowanie i maksymalny czas pracy.

NIEZRÓWNANA MOC
Kompaktowy 4-biegunowy silnik bezszczotkowy z silnymi magnesami NEODYMOWYMI zapewnia wysoką moc i trwałość.

MAKSYMALNY CZAS PRACY
Technologia PRO LITHIUM-ION umożliwia pracę w najbardziej ekstremalnych warunkach, także przy niskiej i wysokiej temperaturze od -18°C do +50°C. Potrójna ochrona oraz indywidualny monitoring ogniw zapobiegają przeciążeniu i przegrzaniu podczas wymagających zastosowań.

INTELIGENTNA ELEKTRONIKA
Inteligentna elektronika CORETEK stale nadzoruje wydajność narzędzia oraz komunikację pomiędzy akumulatorem litowo-jonowym PRO i silnikiem PROFLUX, zapewniając stałą prędkość pracy i optymalną moc. Czerpiąc z tradycji, AEG POWERTOOLS nieustannie poszerza swoje portfolio, dostarczając profesjonalistom szeroką gamę innowacyjnych i wydajnych rozwiązań, takich jak wiertarki i młoty, narzędzia do wkręcania, obróbki drewna, obróbki metalu, wyposażenie na budowę i osprzęt.

www.aeg-powertools.eu