W związku z panującą epidemią koronawirusa na świecie Schrack Seconet informuje swoich Partnerów i Klientów o pełnej gotowości do nieprzerwanego działania we wszystkich obszarach aktywności . Pracownicy firmy zarówno w oddziałach w Polsce , jak i na całym świecie , pozostają nie przerwanie do dyspozycji swoich partnerów i klientów . Niezmiennie działa również wsparcie techniczne , wraz z paletą uruchomionego w połowie marca cyklu szkoleń online , kierowanych zarówno do projektantów , jak i programistów – wdrożeniowców , serwisantów.

szkolenia online

Nieprzerwane wsparcie dla Klientów Schrack Seconet.

Zdrowie partnerów, klientów i pracowników jest dla firmy Schrack Seconet w tej wyjątkowej sytuacji najwyższym priorytetem, dlatego też wprowadzono w organizacji środki ostrożności, które mają na celu zapobieganie rozprzestrzenianiu się koronawirusa i ograniczenie jego skutków społecznych. Wprowadzone w życie, nowe zasady i narzędzia wspierające realizację misji przedsiębiorstwa mają na celu utrzymanie wysokiej jakości współpracy ze wszystkimi interesariuszami firmy. Pracownicy firmy wykonują swoje obowiązki w większości zdalnie, a niezbędna część personelu, z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa wykonuje swoje prace w biurze. Każde, regionalne biuro handlowe dostępne jest telefonicznie oraz mailowo. Wszystkie numery telefonów stacjonarnych, komórkowych oraz poczta elektroniczna naszych pracowników są aktywne i działają bez zakłóceń.

W trosce o bezpieczeństwo pracowników w firmie ograniczono podróże służbowe – zarówno zagraniczne, jak i krajowe. W razie potrzeb, dysponujemy szeregiem narzędzi umożliwiających pełną, zdalną komunikację zarówno z pojedynczymi osobami, jaki i grupami zainteresowanymi dyskusją z nami.

Firma nie zaprzestaje także działalności szkoleniowej. Już w połowie marca został zainicjowany nowy program szkoleń online. Wdrożono szkolenia jednodniowe dla projektantów a także trzydniowe – zaawansowane kursy dla specjalistów – programistów. Jesteśmy także gotowi do prowadzenia prezentacji indywidualnych na życzenie, w pełnym zakresie produktowym. Aktualna lista szkoleń jest dostępna na dedykowanej do tego stronie: www.wydarzenia.schrackseconet.pl.

Zarówno dział logistyki Schrack Seconet AG w Wiedniu, jak i w Polsce dokładają wszelkich starań, aby realizowane dostawy odbywały się z zachowaniem jak najwyższej jakości i bez zbędnych opóźnień. Utrudnienia w ograniczeniu ruchu transgranicznego, lądowego i lotniczego nie spowodowały jak dotąd przerwania łańcucha dostaw, a procesy produkcji realizowane przez nasze fabryki w Niemczech i Austrii nie odnotowały zakłóceń rzutujących na ich sprawność.

Sytuacja jest jednak monitorowana na bieżąco, a o wszelkich ważnych wydarzeniach w tym zakresie będziemy powiadamiać wszystkich zainteresowanych na naszych stronach internetowych oraz w specjalnych komunikatach. W razie rozwoju negatywnych scenariuszy, nasze plany utrzymania ciągłości i reagowania na sytuacje nadzwyczajne będą uruchamiane bez zbędnej zwłoki.

W związku z niepewnością co do dalszego przebiegu pandemii w Polsce, w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo uczestników, firma zmuszona jest odwołać wszystkie wydarzenia zaplanowane do końca czerwca 2020 roku, a związane z gromadzeniem się większych grup ludzi, m.in.: szkolenia stacjonarne – projektowe i specjalistyczne w regionach, Międzynarodowy Zlot Motocyklowy Branży Systemów Bezpieczeństwa oraz Branżowe Spotkanie Kobiet. W sprawie możliwości organizacji wydarzeń planowanych na drugą połowę roku, Schrack Seconet Polska będzie informowała rynek w osobnych komunikatach prasowych spodziewanych na przełomie maja i czerwca b.r.

Więcej na temat: