Firma Expo Silesia oraz Związek Producentów Sprzętu Oświetleniowego „Pol-lighting” mają zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w Forum Techniki Świetlnej LUMENtech 2020, które odbędzie się 25 listopada 2020 w Centrum Targowo – Konferencyjnym w Sosnowcu.

Forum Techniki Świetlnej LUMENtech 2020 – spotkanie świata nauki i biznesu

Forum wraz z towarzyszącą wystawą będzie spotkaniem biznesowym skupiającym branżę oświetleniową i elektrotechniczną. Uczestniczący fachowcy będą dzielić się swoją wiedzą podczas licznych prezentacji i dyskusji, a na stoiskach firmowych będzie można indywidualnie porozmawiać o prezentowanych produktach lub technologicznych rozwiązaniach. Forum skierowane zostanie do wszystkich gałęzi przemysłu i specjalistów zaangażowanych w technologie oświetleniowe.

Forum wraz z wystawą stanie się kompendium wiedzy na temat najnowszych technologii, innowacji i trendów w branży. Podczas wydarzenia:

  • liczne wykłady, profesjonalnie przygotowane prelekcje przez reprezentantów uczelni i cenionych w branży instytucji;
  • prezentacje wiodących producentów źródeł światła, będących liderami na rynku oświetleniowym w Polsce i nie tylko;
  • prezentacje nowości produktowych;
  • możliwość zdobycia specjalistycznej wiedzy z zakresu techniki świetlnej oraz nawiązania wartościowych kontaktów biznesowych;
  • liczne spotkania z nowymi i dotychczasowymi klientami.

Pozytywny odbiór pierwszej i drugiej edycji wydarzenia, znakomici Partnerzy posiadający ogromną wiedzę, którą chętnie przekazują podczas ciekawych wykładów, prezentacja produktów na stoiskach oraz liczne zgłoszenia od firm i instytucji potwierdzające współpracę na kolejną edycję gwarantują już teraz wysoki poziom tego wydarzenia.

Zapraszamy 25 listopada 2020 r. do Centrum Targowo – Konferencyjnego Expo Silesia w Sosnowcu.

Szczegóły na temat wydarzenia oraz podsumowanie poprzedniej edycji znajdują się na: www.lumenexpo.pl