Firma Gira oferuje ściemniacz do wszystkich rodzajów źródeł światła. Jest on doskonałym rozwiązaniem dla osób chcących korzystać z energooszczędnych źródeł światła. Za pomocą wewnętrznego przycisku można zmieniać charakterystykę ściemniania, aby dopasować ją do posiadanych lamp.

Ściemniacz do wszystkiego

Kolorowa LED wskazuje, który tryb pracy został wybrany. Ściemniacz może pracować w układzie schodowym z przyciskami zwiernymi. W przypadku wyposażenia w kompaktowe świetlówki, potocznie zwane żarówkami energooszczędnymi lub ledówki (tzw. żarówki ledowe) na 230 V, można ściemniać lampy o mocy od 3 W do 100 W. W przypadku zastosowania żarówek, halogenów lub źródeł niskonapięciowych zakres mocy wynosi od 20 W do 420 W.
Urządzenie jest praktycznie bezobsługowe, gdyż zostało wyposażone w elektroniczne zabezpieczenie przed przeciążeniem, przegrzaniem i zwarciem. Dodatkową zaletą jest możliwość zamiany zwykłego klawisza na klawisz radiowy Gira eNet. Po modyfikacji ściemniacz może być obsługiwany bezprzewodowo za pomocą pilotów, nadajników stacjonarnych, a także smartfonów.
Ściemniacz, jak każde urządzenie marki Gira, jest oferowany w kilkudziesięciu odmianach stylistycznych i kolorystycznych. Na zdjęciu Gira Esprit linoleum.

Gira

Fachowy Elektryk poleca

Gdzie zamówić?

Jesteś zainteresowany podobnymi produktami lub usługami?
Kliknij w wybraną wizytówkę, żeby dowiedzieć się więcej.x