Klasyka w nowoczesnym wydaniu, ponadczasowe formy, modna stylistyka, nowatorski system podświetlenia i wyraziste kształty – to charakterystyczne cechy serii Aria z oferty OSPEL S.A.

aria melodia doskonalosci nowosci osprzetowe

Aria jest serią łączników i gniazd podtynkowych o ciekawym i praktycznym wzornictwie, która sprawdzi się w nowoczesnym wnętrzu biura czy też w domu o tradycyjnym wystroju. Idealne proporcje i oryginalne ramki wewnętrzne z możliwością zastosowania zespołu podświetlenia do łączników, ocieplą i rozświetlą każde wnętrze. Aria jest serią łączników i gniazd podtynkowych o ciekawym i praktycznym wzornictwie, która sprawdzi się w nowoczesnym wnętrzu biura czy też w domu o tradycyjnym wystroju. Idealne proporcje i oryginalne ramki wewnętrzne z możliwością zastosowania zespołu podświetlenia do łączników, ocieplą i rozświetlą każde wnętrze.

W ramach serii istnieje  możliwość spersonalizowania osprzętu według własnego gustu i upodobań oraz dostosowanie go do wystroju wnętrza, dzięki czemu osprzęt z łatwością można dopasować do zmian w aranżacji lub koloru farb. Delikatna ramka wewnętrzna stwarza wiele możliwości, by wyrazić siebie i stworzyć pomysłowe i nieoczywiste zestawienia. Aria oferuje możliwość tworzenia niebanalnych zestawień, można dodać odrobinę błysku do podstawowego koloru wykorzystując wewnętrzną ramkę ozdobną lub uzyskać bardziej wyrazisty akcent na ścianie zestawiając ze sobą łącznik i ramkę zewnętrzną w różnych kolorach. Wszystko zależy od kreatywności i gustu.W ramach serii istnieje  możliwość spersonalizowania osprzętu według własnego gustu i upodobań oraz dostosowanie go do wystroju wnętrza, dzięki czemu osprzęt z łatwością można dopasować do zmian w aranżacji lub koloru farb. Delikatna ramka wewnętrzna stwarza wiele możliwości, by wyrazić siebie i stworzyć pomysłowe i nieoczywiste zestawienia. Aria oferuje możliwość tworzenia niebanalnych zestawień, można dodać odrobinę błysku do podstawowego koloru wykorzystując wewnętrzną ramkę ozdobną lub uzyskać bardziej wyrazisty akcent na ścianie zestawiając ze sobą łącznik i ramkę zewnętrzną w różnych kolorach. Wszystko zależy od kreatywności i gustu.

aria melodia doskonalosci nowosci osprzetowe2

Zespół podświetlenia łączników w serii Aria to unikat na polskim rynku. Otaczająca klawisz ramka zespołu podświetlenia dostępna jest aż w 7 wariantach kolorystycznych, stanowi to wyjątkową alternatywę i możliwość dokonywania zmian w wyglądzie łącznika. Podświetlenie jest nie tylko praktyczne, ale i ciekawe stylistycznie, dzięki niemu możemy wprowadzić akcent kolorystyczny spójny z wystrojem wnętrza.Zespół podświetlenia łączników w serii Aria to unikat na polskim rynku. Otaczająca klawisz ramka zespołu podświetlenia dostępna jest aż w 7 wariantach kolorystycznych, stanowi to wyjątkową alternatywę i możliwość dokonywania zmian w wyglądzie łącznika. Podświetlenie jest nie tylko praktyczne, ale i ciekawe stylistycznie, dzięki niemu możemy wprowadzić akcent kolorystyczny spójny z wystrojem wnętrza.

Firma OSPEL S.A. znana jest z nowoczesnego i eleganckiego designu. W serii Aria proponuje klientom obok produktów w tradycyjnych barwach także metalizowane i monochromatyczne zestawy, które można swobodnie konfigurować według własnych preferencji. Do wyboru są standardowo kolor biały i ecru, metaliczne – srebrny, szary mat oraz czarny, zapewnia to stylowe i nieoczywiste rozwiązania.

 

Seria obejmuje wszystkie niezbędne produkty pozwalające na stworzenie funkcjonalnej przestrzeni w salonie, gabinecie czy biurze. Znajdziemy w jej obrębie podstawowe łączniki i gniazda niezbędne w każdym pomieszczeniu, domu, ale także gniazda antenowe, głośnikowe, komputerowe, czujnik ruchu, regulatory temperatury oraz ściemniacze, w tym ściemniacz do led-ów ściemnialnych. Nowością w serii jest gniazdo z ładowarką USB, z  wbudowanym jednym portem.Seria obejmuje wszystkie niezbędne produkty pozwalające na stworzenie funkcjonalnej przestrzeni w salonie, gabinecie czy biurze. Znajdziemy w jej obrębie podstawowe łączniki i gniazda niezbędne w każdym pomieszczeniu, domu, ale także gniazda antenowe, głośnikowe, komputerowe, czujnik ruchu, regulatory temperatury oraz ściemniacze, w tym ściemniacz do led-ów ściemnialnych. Nowością w serii jest gniazdo z ładowarką USB, z  wbudowanym jednym portem.

aria melodia doskonalosci nowosci osprzetowe3

Asortyment produktów OSPEL S.A. wychodzi naprzeciw rosnącym wymaganiom użytkowników i proponuje osprzęt funkcjonalny, nowoczesny, a przede wszystkim bezpieczny. Seria Aria jest serią modułową, a jej ramki są uniwersalne, co oznacza, że umożliwiają montaż produktów, zarówno w wersji poziomej, jak i pionowej. Ramki występują w wersji od pojedynczej do pięciokrotnej.

aria melodia doskonalosci nowosci osprzetowe4

Dodatkowym atutem serii jest możliwość podniesienia stopnia ochrony łączników z IP-20 do IP-44, co umożliwia zastosowanie podtynkowego osprzętu w pomieszczeniach o podwyższonym stopniu wilgotności oraz w miejscach narażonych na bryzgi wody czyli w kuchniach czy łazienkach

aria melodia doskonalosci nowosci osprzetowe5

 

Wysoka funkcjonalność i nowoczesna stylistyka stają się nieodłącznym elementem naszej codzienności. Dzięki produktom firmy OSPEL praktyczność i wygoda użytkowania łączą się z wysokim poczuciem estetyki.

aria melodia doskonalosci nowosci osprzetowe6

www.ospel.pl

Fachowy Elektryk poleca

Gdzie zamówić?

Jesteś zainteresowany podobnymi produktami lub usługami?
Kliknij w wybraną wizytówkę, żeby dowiedzieć się więcej.x