MOWION to marka osprzętu elektroinstalacyjnego stworzona przez Kanlux. Oferujemy w niej rozwiązania nie tylko do wnętrz, ale również zewnętrzne. Do tych zadań przeznaczyliśmy serię TEKNO.

Gniazdo zasilające i łącznik świeczkowyGniazdo zasilające i łącznik świeczkowy

Seria TEKNO jest odporna na zmienne warunki atmosferyczne. Szczególnie polecana do zastosowania na zewnątrz, ale równie świetnie sprawdzi się w specjalnych warunkach wewnętrznych. Garaże, myjnie samochodowe, pralnie, suszarnie, altany, łazienki – w tych wnętrzach z powodzeniem możemy zastosować osprzęt TEKNO. Jego najważniejszymi zaletami jest hermetyczność oraz prosta instalacja.

TEKNO – hermetyczny, wytrzymały, uniwersalny osprzęt elektroinstalacyjny!

Hermetyczne

Łącznik świeczkowy i gniazdo zasilająceŁącznik świeczkowy i gniazdo zasilające

Wytrzymałość na zmienne warunki atmosferyczne i wysoka szczelność zapewniająca ochronę przed szkodliwymi czynnikami środowiska zewnętrznego to niewątpliwy atut. Seria TEKNO posiada IP 54 – oznacza to że jest pyłoodporna i bryzgoszczelna. Co to oznacza w praktyce? Pyłoodporność oznacza, że minimalna ilość pyłu może przedostawać się do wnętrza osłony, lecz jest ona tak mała, że nie wywiera żadnego wpływu na pracę urządzenia. Bryzgoszczelność oznacza, że woda rozbryzgiwana na osłonę produktu z dowolnego kierunku nie powinna wywołać żadnych szkodliwych skutków. Dodatkowo konstrukcja przepustów wykonana z PVC zapewnia szczelność IP54 dla przeprowadzenia przewodów (dwa otwory montażowe).

Proste w instalacji

Mechanizm został skonstruowany tak, aby maksymalnie uprościć podłączenie przewodów podczas instalacji. Wewnętrzny mechanizm zbudowano w taki sposób aby podczas instalacji istniał możliwość zdjęcia mechanizmu z podstawy łącznika.
Dodatkowo wzmocniono śruby zacisków klatkowych dla większej wytrzymałości i pewności połączeń.

Mechanizm wewnętrzny TEKNOMechanizm wewnętrzny TEKNO

Uniwersalne

TEKNO to solidna konstrukcja oparta o wysokiej klasy elementy wykonane z tworzyw typu: PC, ABS, bądź PP - w zależności od funkcji i przeznaczenia danego elementu. Elementy ruchome łączników zostały wykonane z poliwęglanu (PC) odpornego na temperaturę do 850°C.
Oferta łączników i gniazd zasilających TEKNO dostępna jest w wersji pojedynczej i podwójnej w pionie i poziomie. Utrzymana w popularnej kolorystyce (beżowy i czarny).
Dla większej wygody seria TEKNO ma dedykowane miejsce na diody dla mechanizmów podświetlanych.

Tył łącznikaTył łącznika

Wszystkie te zalety czynią z serii TEKNO nowoczesne i trwałe rozwiązanie technologiczne. Możesz być pewny, że inwestycja zrealizowana z TEKNO to inwestycja, na którą nie będziesz musiał wracać.
Poznaj już dziś całą markę osprzętu MOWION odwiedzając stronę www.mowion.pl. Specjalnie dla Ciebie, oprócz prezentacji wszystkich produktów MOWION, przygotowany jest na niej wizualizer, który możesz polecić swoim klientom aby dobrali osprzęt elektroinstalacyjny do konkretnego wnętrza i kolorów ścian. Konfigurator pozwoli Ci tworzyć listę projektów i potrzebnych produktów – to gotowa lista zakupów.

Pamiętaj, że MOWION to marka stworzona przez Kanlux, polskiego lidera branży oświetleniowej, obecnego w całej Europie. Tu specjaliści projektują dla specjalistów. Wiemy, co działa, co jest pewne i co przydaje się w pracy.
Gwarantujemy Ci również powtarzalność produktów i ich łatwą dostępność.

Więcej informacji na stronie www.mowion.pl/seria/tekno/

Fachowy Elektryk poleca

Gdzie kupić?

Jesteś zainteresowany podobnymi produktami?
Kliknij w wybraną wizytówkę, żeby dowiedzieć się więcej.