Solidarni z UKRAINĄ!

Rozmowy biznesowe, smsy z przyjaciółmi, nowinki z social media… Wielu z nas nie wyobraża sobie codziennego życia bez urządzeń mobilnych. O tym, jak bardzo uzależnieni jesteśmy od nowoczesnych technologii świadczyć może fakt, jak bezradnie czujemy się, gdy nasz telefon „padnie” w najmniej oczekiwanym momencie, lub też gdy zostaniemy pozbawieni dostępu do sieci. Bezprzewodowe urządzenia mobilne stały się częścią naszej rzeczywistości,dlatego powinny też być częścią przestrzeni, w której żyjemy. Na ten aspekt aranżacji wnętrz postawiła marka JUNG, wypuszczając na rynek nowe gniazda SCHUKO® z portami USB umożliwiającymi szybkie naładowanie każdej baterii.

Naładuj emocje – praktyczne i wygodne w użytkowaniu gniazdo z USB

Nowoczesny wygląd gniazd z z portami USB

Nowe gniazda wtykowe SCHUKO® z portami USB to idealne rozwiązanie zarówno do wnętrz prywatnych, jak i przestrzeni publicznej. Zapewniają one więcej energii bez konieczności instalowania w gnieździe wtykowym dodatkowej ładowarki. Rozwiązuje to nie tylko problem ciągłego szukania swojej ładowarki, lecz też wpływa na estetykę wnętrza. Zintegrowane z obudową porty USB nie rzucają się w oczy, a nowoczesny design samego gniazda pięknie wpisuje się w aranżację wnętrza. Dopasowane z ramką gniazda wpływają na harmonijny wystrój pomieszczenia. Płyta centralna gniazda USB nie wychodzi poza ramkę, a gniazdo zachowuje spójny wygląd i płaski kształt. Możemy je zamontować właściwie w każdym pomieszczeniu, dzięki czemu w domu czy mieszkaniu każdy będzie miał własną ładowarkę. To ogromna zaleta, biorąc pod uwagę fakt, że gniazda SCHUKO® z portami USB umożliwiają kompaktową instalację i wiele możliwości ładowania różnych typów urządzeń. Dodatkowym atutem jest zabezpieczenie przed porażeniem prądem, którego skuteczność została potwierdzona m.in. certyfikatem VDE. Czyni je to idealnym wyborem także do pokoju dziecięcego.

Naładuj emocje – praktyczne i wygodne w użytkowaniu gniazdo z USB

Jeszcze więcej możliwości dzięki gniazdom ze złączem USB typu A i C

To jednak nie koniec możliwości. Marka JUNG oferuje nowe gniazdo SCHUKO® w dwóch wariantach: z opcją JUNG Quick Charge® oraz ze złączem USB typu A i C. Pierwsza z nich zachęca dużą mocą ładowania. Dzięki niej 18 W bateria urządzeń mobilnych będzie pełna w bardzo krótkim czasie. I tak np. maksymalne naładowanie baterii iPhona 11 zajmuje tylko 105 minut. To rozwiązanie idealne do wnętrz publicznych, gdzie klienci spędzają więcej czasu – hoteli, restauracji, czy kawiarni. Doskonale sprawdzi się także w salonach fryzjerskich, kosmetycznych, czy SPA. Nie znaczy to jednak, że gniazd tych nie można montować w biurach czy domach. Wręcz przeciwnie, dzięki obsłudze szerokich standardów, także tu spiszą się na piątkę.

Naładuj emocje – praktyczne i wygodne w użytkowaniu gniazdo z USB

Z kolei gniazdo wtykowe SCHUKO® ze złączem USB typu A i C pozwala na ładowanie urządzeń z różnymi portami, także w tym samym czasie. Posiada bowiem specjalne zabezpieczenia przed porażeniem prądem. Jeśli więc podłączona jest większa liczba urządzeń, prąd ładowania o natężeniu 3 amperów (15 W) dzieli się równomiernie po 1,5 ampera na jedno gniazdo USB, a optymalne rozwiązanie to 3 w 1. Mechanizm zabezpieczający odłącza porty USB, gdy tylko podłączone urządzenia mobilne pobierają więcej prądu ładowania niż 3,2 A. Dzięki temu natężenie prądu jest utrzymywane na stałym, równomiernym poziomie. Stąd gniazdo wtykowe SCHUKO® ze złączem USB to nie tylko wygoda, ale też poczucie bezpieczeństwa własnego i bliskich.

Źródło: Jung

Fachowy Elektryk poleca

Gdzie zamówić?

Jesteś zainteresowany podobnymi produktami lub usługami?
Kliknij w wybraną wizytówkę, żeby dowiedzieć się więcej.x